Vape Bullet

O nas

O NAS

Właścicielem marki Vape Bullet jest Freedom Farms SA – spółka będącą jednym z czołowych polskich producentów suszu oraz ekstraktów konopnych. Pod koniec ubiegłego roku zrealizowaliśmy emisję w ramach crowdinvestingu pozyskując od blisko 1000 akcjonariuszy niemal 3 mln złotych oraz otworzyliśmy w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59 pierwszy sklep połączony z pokazową uprawą konopi gdzie konopie można poczuć wszystkimi zmysłami.

Vape Bullet to produkt, który powstał w ramach prac badawczych prowadzonych przez zgrany zespół specjalistów, pacjentów i przede wszystkim pasjonatów konopnych. Naszym celem było rozwiązanie kilku ważnych problemów dotyczących kosztownej produkcji oraz trudności związanych z przygotowywaniem suszu konopnego. Do najważniejszych zagadnień możemy zaliczyć:

  • Trudną i kosztowną uprawę surowca roślinnego o standaryzowanej zawartości substancji aktywnych
  • Brak odmian konopi o wielu pożądanych i korzystnych proporcjach kannabinoidów jak np. 1:1 CBD:CBG
  • Skomplikowany szczególnie poza domem proces przygotowania suszu, którzy wiąże się m.in. z ważeniem, mieleniem, mieszaniem, opisywaniem i odpowiednim przechowywaniem poszczególnych mieszanek ziół

Nasze rozwiązanie jest banalne, a równocześnie likwiduje powyższe problemy i wiele więcej.

Vape Bullet to odpowiedź na potrzeby konsumentów, a w szczególności pacjentów korzystających z dobrodziejstw które oferują im konopie oraz inne zioła. I choć pierwsze warianty produktu zawierają susz pochodzący z odmian konopi włóknistych, podejmujemy próby wprowadzenia tego rozwiązania w branży farmaceutycznej, gdzie w pełni można wykorzystać jego zalety. 

Ponadto, Vape Bullet to nie tylko konopie, ponieważ jeden z 6 pierwszych wariantów produktu zawiera dodatkowo ekstrakt z Kanna. I to dopiero początek, bo już w fazie testów jest kilka kolejnych wersji zawierających różne surowce roślinne. Są to zarówno ekstrakty jak i nasiona, kwiaty, korzenie oraz liście.

Mówi się, że waporyzacja to alternatywa dla palenia i jest to oczywiście prawda w przypadku choćby konopi. Wynika to z tego, że po pierwsze najczęstszą formą konsumpcji tej rośliny jest palenie, a po drugie kannabinoidy zawarte w tej roślinie nie rozpuszczają się w wodzie. Jeśli jednak spojrzymy szerzej na wszelkie zioła, to zauważymy że waporyzacja jest znakomitą alternatywą dla parzenia. Wszystko z czego dotychczas robiono napary czy herbatki można waporyzować i cieszyć się szybszymi i bardziej intensywnymi efektami poszczególnych surowców.

Waporyzacja to przyszłość, którą pragniemy tworzyć i oferować wszystkim już dziś!